Nasze Menu

Zachwyć się urzekającymi aromatami i smakami polskiej kuchni w przytulnych wnętrzach i zacisznej atmosferze

Restauracja Kantoria to miejsce stworzone na spotkania biznesowe, rodzinny obiad lub lunch z przyjaciółmi.

Na wiosnę i lato rozsiądź się na tarasie, gdzie z orzeźwiającym napojem w ręku nasycisz oczy widokiem na zielony, przestronny ogród. Poczuj wakacyjny klimat w samym centrum miasta.

Przyjęcia okolicznościowe – podkreśl ważne chwile

Organizujemy zarówno imprezy okolicznościowe – zwłaszcza chrzciny, komunie i przyjęcia weselne – jak i spotkania biznesowe (szkolenia, konferencje).

Wybierz spośród popularnych zestawów dań i przerw kawowych lub dostosuj menu do swoich upodobań oraz specjalnych życzeń Twoich gości.

Powiedz nam jaki będzie charakter wydarzenia oraz ilu gości planujesz zaprosić, a dobierzemy dla Ciebie najlepszy układ spośród 4 klimatyzowanych sal. Wzniecimy wśród uczestników poczucie wyjątkowości w tych ważnych dla nich i dla Ciebie chwilach.

 

Imprezy plenerowe: biesiada, ognisko i grill

Zorganizuj imprezę do 100 osób w ogrodzie przy ognisku lub pod zadaszoną wiatą z miejscami do siedzenia i tańczenia. Na ogromnym grillu przyrządzimy dla wszystkich aromatyczne karkówki, pieczone ziemniaki czy cokolwiek tylko sobie wymarzysz. Na spotkania do 40 osób wybierz przytulną salę kominkową.

Biesiady, ogniska, grille, imprezy plenerowe
Biesiady, ogniska, grille, imprezy plenerowe
Zadzwoń i umów się na spotkanie

recepcja
+48 14 652 29 33